Koszyk
0 pln
Coldrex Junior C 10 sasz.

Coldrex Junior C 10 sasz.

Typ: Lek

Dostępność: dostępne

Producent: Omega pharma poland sp z oo

Masa produktu z opakowaniem: 100 g

14,90 PLN

Opis

Coldrex Junior C, (300 mg + 5 mg + 20 mg)/saszetkę, proszek do sporządzania roztworu doustnego.

Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem) u dzieci w wieku 6-12 lat.

Działanie
Obniża gorączkę
Zmniejsza ból głowy i gardła
Udrożnia nos.

Zastosowanie
Stosowanie u dzieci w wieku 6 do 12 lat 1 saszetka co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Należy zawsze stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku.

Skład
paracetamol (Paracetamolum) 300 mg, chlorowodorek fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg, kwas askorbowy (Acidum ascorbicum) 20 mg.

Przeciwskazania
Nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Przyjmowanie: zydowudyny, inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po zakończeniu ich

Bezpłatny transport kurierem
od kwoty 199zł

Oferujemy szeroką gamę leków i dermokosmetyków renomowanych producentów .

Bezpieczne płatności online
lub odbiór osobisty
w naszych aptekach.

Wykwalifikowany personel
pierwszego kontaktu dostępny
online bądź w aptekach.