Koszyk
0 pln
Panadol Extra tabl.powl.12 tabl.

Panadol Extra tabl.powl.12 tabl.

Dostępność: dostępne

Producent: Glaxosmithkline consumer healthcare sp. z o.o.

Masa produktu z opakowaniem: 60 g

5,50 PLN

Panadol Extra 12 tabl.

Opis

Preparat Panadol Extra zawiera 2 substancje czynne: paracetamol  i kofeinę. Działanie lecznicze preparatu jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.

Działanie
Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.

Przyjmowanie
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat - doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości 1- 2 tabletki, do 4razy na dobę. Nie przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny, ani nie stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.
Nie stosować dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Skład
Substancjami czynnymi leku są paracetamol i kofeina.
Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.
Ponadto lek zawiera skrobię żelową, skrobię kukurydzaną, powidon (K 25), potasu sorbinian , talk, kwas stearynowy, kroskarmelozę sodową (typ A).
Otoczka zawiera: hydroksypropylometylocelulozę, tracetynę

Bezpłatny transport kurierem
od kwoty 199zł
od 24 godzin od zakupu

Oferujemy szeroką gamę leków i dermokosmetyków renomowanych producentów .

Bezpieczne płatności online
lub odbiór osobisty
w naszych aptekach.

Wykwalifikowany personel
pierwszego kontaktu dostępny
online bądź w aptekach.