Koszyk
0 pln
Theraflu ExtraGRIP pr.dop.rozt. 14 sasz.

Theraflu ExtraGRIP pr.dop.rozt. 14 sasz.

Dostępność: dostępne

Producent: Novartis consumer health gmbh

Masa produktu z opakowaniem: 150 g

16,50 PLN

Theraflu ExtraGRIP proszek do przygotowania roztworu 14 saszetek

Opis

Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia.

Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina z nosa, kichanie.

Przyjmowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.

Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

1 saszetka zawiera proszek do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym. Proszek jest rozpuszczalny w gorącej wodzie.

Skład
(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza.

Bezpłatny transport kurierem
od kwoty 199zł
od 24 godzin od zakupu

Oferujemy szeroką gamę leków i dermokosmetyków renomowanych producentów .

Bezpieczne płatności online
lub odbiór osobisty
w naszych aptekach.

Wykwalifikowany personel
pierwszego kontaktu dostępny
online bądź w aptekach.